Wolontariat Naukowy – edycja 2023/2024

Organizatorzy Wolontariatu Naukowego – koła naukowe działające przy Wydziale Chemicznym PW wraz Panią Prodziekan Ewą Zygadło-Monikowską serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji projektu.

Polega on na współpracy badawczej pracowników naukowych ze studentami Wydziału w roku akademickim 2023/2024. Współpraca z wolontariuszem może obejmować jeden semestr lub cały rok i nie może stanowić elementu pracy dyplomowej.

W tym roku tematy badań zbierane są poprzez formularz w aplikacji Forms, który znajduje się tutaj». Formularz zgłoszeniowy tematu będzie dostępny do 25 października

Zasady udziału

• Zespół WN ustala termin, w którym studentom udostępniane są tematy zgłoszone do aktualnej edycji WN i tym samym otwarte zostają zapisy.
  • Zgodnie z Regulaminem w Wolontariacie mogą brać udział studenci od II roku studiów inżynierskich.
  • Zgłoszenie chęci studenta do uczestniczenia w badaniach na wybrany temat dokonuje się przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla studentów przygotowanego przez Zespół WN, a tym samym zaakceptowanie jego warunków.
  • Formą rozliczenia uczestnictwa w WN jest przygotowanie posteru przez wolontariusza z pomocą prowadzącego na obowiązkową sesję posterową.

Podsumowanie edycji 2022/2023

Sesja posterowa, podsumowująca Wolontariat 2022/2023 odbędzie się 20 października 2023 r. o godzinie 17.00 w audytorium im. J. Czochralskiego.

Będzie to zwieńczenie pół roku pracy młodych naukowców w ramach programu organizowanego przez KNB Herbion oraz ChKN Flogiston we współpracy z zespołami badawczymi Wydziału Chemicznego PW. Sesja posterowa jest otwarta dla wszystkich osób, które ciekawe są najnowszych badań prowadzonych na wydziale oraz na świecie.

Serdecznie zapraszamy!