Postery naszych studentek wyróżnione na X Międzyuczelnianym Sympozjum Biotechnologicznym „Symbioza”

W dniach 12–14.05.2023 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się X Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”, podczas którego wyróżnione zostały nasze studentki kierunku biotechnologia:

• Aleksandra WolińskaI miejsce, w kategorii poster studencki
  • Paulina Musolfwyróżnienie, w kategorii poster studencki

Obie Panie prowadzą badania w ramach prac magisterskich, w Katedrze Biotechnologii Medycznej.

Aleksandra Wolińska zaprezentowała część wyników badań do swojej pracy magisterskiej pt.

Badania dotyczące wykorzystania nanocząstek magnetycznych w procedurze terapii fofotermicznej.

Kierującymi pracą są: prof. dr hab. inż. Artur Dybko oraz dr hab. inż. Ilona Grabowska-Jadach, prof. uczelni.
Tytuł posteru: Synthesis, modification and application of magnetic nanoparticles in photothermal therapy.

Paulina Musolf zaprezentowała część wyników badań do swojej pracy magisterskiej pt.

Modelowanie sieci mikronaczyń w mikrosystemie przepływowym.

Kierującą pracą jest dr hab. inż. Elżbieta Jastrzębska, prof. uczelni.
Tytuł posteru: Three-dimensional (3D) model of ovarian cancer in Lab-on-a-Chip.

Studentkom oraz ich promotorom, serdecznie gratulujemy!