Dni Otwarte Katedry Biotechnologii Medycznej: 27 lutego – 1 marca 2023 r.

Wydarzenie jest przeznaczone dla studentek i studentów zainteresowanych wykonywaniem prac inżynierskich i magisterskich w Katedrze Biotechnologii Medycznej.
Jesteśmy otwarci również na studentów niższych semestrów studiów, którzy chcieliby włączyć się w prowadzone przez nas badania w ramach wolontariatu lub projektów badawczych.

Zapraszamy zarówno studentów kierunku biotechnologia, jak i technologia chemiczna.

W ramach Dni Otwartych w poniedziałek 27.02.2023 r. o godz. 18.00, prof. Michał Chudy, kierownik Katedry Biotechnologii Medycznej, zaprezentuje główne kierunki badań prowadzonych w Katedrze

Spotkanie odbędzie się w formule on-line:
MS Teams, zespół: KBM_Dni_Otwarte, kod dostępu: 5yb07n3.

Dodatkowo, w dniach 28.02 i 01.03 w godz. 10:00-14:00, pracownicy i doktoranci będą pełnili dyżury w laboratoriach Katedry

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!