Politechnika Warszawska zaprasza na Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024

Międzynarodowy Salon Edukacyjny organizowany przez fundację edukacyjną Perspektywy to cykliczna impreza, podczas której wystawiają się licea, technika i uczelnie – z Polski i nie tylko.  

  
Co można studiować na naszej Uczelni? Jak przebiega proces rekrutacji? I najważniejsze – czy jest trudno?
Na te i wiele innych pytań odpowiadać będą studenci i pracownicy PW w dniach 15 i 16 marca 2024 r. (godz. 9:00-16:00) w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie

   
Na spotkania zapraszamy uczniów, ich rodziców, nauczycieli, doradców zawodowych… – wszystkich, którzy są zainteresowani Politechniką Warszawską i studiowaniem oraz którzy są – jak głosimy w naszym uczelnianym haśle – #zawszeciekawi
   

Targi, stoisko nr 29

Na zwiedzających i ich pytania będziemy czekać na stoisku PW – wyglądającym jak Duża Aula w Gmachu Głównym PW w wersji mini. Dzięki temu każda osoba będzie mogła poczuć się, jakby była na Politechnice. O to uczucie zadba też obsada stanowiska. Jak zawsze będą to nasi studenci, wspierani przez pracowników. To ludzie, którzy znają PW jak własną kieszeń. Podzielą się wiedzą o kierunkach studiów, Wydziałach, akademikach. Wyjaśnią proces rekrutacji, opowiedzą o życiu studenckim i doradzą, co warto robić poza zajęciami, żeby wycisnąć czas studiów jak cytrynę. Oczywiście będzie można też otrzymać ulotki i politechniczne gadżety. Zapraszamy na stanowisko nr 29!  
   

Prezentacje

Z przedstawicielami naszej Uczelni będzie się można spotkać także w sali B podczas prezentacji. To będzie dawka informacji (o Politechnice) i inspiracji (do podejmowania mądrych i odważnych edukacyjnych decyzji) – wszystko w skondensowanej (20 minut) formie. 15 marca na naszej prezentacji widzimy się o godz. 11:30, a 16 marca o 11:40. 
   

Gdzie szukasz informacji o studiach i uczelniach? Kliknij w ten link, wypełnij krótką ankietę i pomóż nam być tam, gdzie jesteś Ty! 

   
Zapraszamy na stanowisko naszej uczelni i na prezentacje! 

   

Wirtualna wycieczka

   

Ranking Perspektywy 2024

1. miejsce:

biotechnologia 
technologia chemiczna

Nieprzerwanie od 2012 roku!

   

 

 

Projekty z programu SZAFIR

 

   

YoungChem