Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej na semestr semestr zimowy 2024/2025

Trwa rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025 do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja kandydatów odbywa się za pośrednictwem systemu IRK: www.irk.pw.edu.pl.

System IRK otwarty będzie do 26 lipca 2024 roku (godz. 23.59).

Poniżej zamieszczamy przewodnik dla kandydatów, który będzie pomocny w procesie rekrutacji.

Ważne!

W procesie rekrutacji jednymi z niezbędnych dokumentów są zarys koncepcji badawczej oraz oświadczenie potencjalnego promotora. W związku z tym przed przystąpieniem do rekrutacji należy znaleźć potencjalnego promotora i skontaktować się z nim w celu ustalenia planowanego zagadnienia badawczego – polecamy skorzystać z wyszukiwarki promotorów i zagadnień badawczych.

Wzór zarysu koncepcji pracy badawczej, ma charakter pomocniczy, ostateczny dokument kandydat powinien po zalogowaniu się w IRK wygenerować z systemu i przedłożyć do podpisu.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram rekrutacji, znajdują się na stronie Szkoły Doktorskiej».

Ranking Perspektywy 2024