SERVIER – praca w firmie farmaceutycznej oczami inżyniera

21 marca 2023 r., o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie firmy SERVIER ze studentami. W trakcie spotkania dowiecie się:

• jakie są możliwości zatrudnienia w SERVIER, a dokładniej w zakładzie produkcyjnym ANPHARM, dla absolwentów Politechniki Warszawskiej
  • jak wygląda dzień pracy okiem inżyniera w firmie produkcyjnej
  • jak dostać się na wakacyjny płatny staż projektowy w firmie
  • jak wyglądał staż w firmie w zeszłych latach.

Spotkanie odbędzie się w Audytorium im. J. Czochralskiego (Gmach Technologii Chemicznej PW, parter) i potrwa ok. 1 godziny. Na zakończenie planowany jest quiz z nagrodami!

Prelegenci:

• Wiktor Kumor, inżynier w SUR
  • Maciej Baryła, automatyk w SUR
  • Karolina Kasperek, Marta Prokurat oraz Filip Strzegowski, absolwenci Wydziału Chemicznego PW, stażyści edycji 2021 Akademii Servier, pracownicy w dziale Produkcji.

Zapraszamy!

Akademia Servier, to projekt skierowany do studentów poszukujących doświadczenia zawodowego, a także wiedzy dotyczącej funkcjonowania firm farmaceutycznych – od badań nad lekami przez ich wytwarzanie po promocję. W ramach Akademii prowadzone są wykłady i warsztaty oraz płatne staże wakacyjne.

Akademia Servier przeznaczona jest dla studentów następujących kierunków:

● lekarski ● farmacja ● medycyna weterynaryjna ● biologia ● biotechnologia ● chemia ● analityka medyczna ● fizjoterapia ● pielęgniarstwo ● dietetyka ● wychowanie fizyczne ● zdrowie publiczne ● technologia żywności ● ochrona środowiska ● położnictwo ● żywienie człowieka ● pokrewne...