Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Doroty Monikowskiej

Audytorium Mościckiego
ul. Koszykowa 75

Tytuł rozprawy:

MODYFIKACJA ELEKTROLITÓW POLIMEROWYCH ZWIĄZKAMI BORU I GLINU O WŁAŚCIWOŚCIACH KWASÓW LEWISA

Promotor rozprawy:

• dr hab. inż. Ewa Zygadło-Monikowska, prof. uczelni, Politechnika Warszawska, Wydział Chemiczny

Recenzenci:

• prof. dr hab. Andrzej Czerwiński, Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii
  • dr hab. inż. Krzysztof Fic, prof. uczelni, Politechnika Poznańska, Wydział Technologii Chemicznej

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można się zapoznać w Czytelni Naukowej Filii Biblioteki Głównej w Bibliotece Wydziału Chemicznego przy ul. Noakowskiego 3.

W związku z podejmowaniem działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 osoby zainteresowane zapoznaniem się z treścią rozprawy doktorskiej będą umawiane na indywidualnie wizyty w bibliotece po dokonaniu telefonicznego zgłoszenia (nr tel. 22 234 7280)  na dzień przed planowaną wizytą.

Załączniki: