Poster mgr inż. Olgi Góral z pierwszą nagrodą na konferencji branżowej organizowanej przez WSIiZ w Warszawie

Miło Nam poinformować, że zwycięzcą NAUKOWEJ SESJI POSTEROWEJ HPCI FIZYKOCHEMICZNE ASPEKTY TWORZENIA STABILNYCH FORM KOSMETYKÓW, został zespół autorek: mgr inż. Olga Góral (doktorantka Wydziału Chemicznego PW), dr hab. inż. Anna Krzton-Maziopa, prof. uczelni (Wydział Chemiczny PW), mgr inż. Aneta Łękawska Wąs (NUCO Creative Color Solutions).

Poster pt.: Kontrola stabilności, testy starzeniowe i ich wpływ na właściwości fluidu kosmetycznego został uznany za najlepszy spośród zaprezentowanych w konkursie.

Sesja posterowa odbyła się w dniach 21-22 września 2022 r. Została zorganizowana przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Vincentz Network, organizatora targów HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe, czyli wiodących targów dla przemysłu zaopatrzeniowego produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

To cykliczne wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązania bezpośredniej współpracy środowisk naukowych z przedsiębiorcami oraz komercjalizacji wyników badań w obszarze produkcji, użytkowania i badania właściwości surowców kosmetycznych oraz związków biologicznie czynnych, które można wykorzystać np. w preparatach kosmetycznych.

Laureatkom serdecznie gratulujemy!

(Źródło: https://wsiiz.pl)