Konkurs na stanowisko student-stypendysta w projekcie OPUS-21

OFERTA PRACY

Nazwa jednostki: Katedra Biotechnologii Medycznej, Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska

Nazwa stanowiska: Student – stypendysta (min. 1 stanowisko)

Typ konkursu NCN: OPUS -21

Tytuł projektu: Nowy mikrosystem bioanalityczny do modelowania hodowli nowotworów ginekologicznych.

Kierownik projektu: dr hab. inż., prof. PW Elżbieta Jastrzębska (elzbieta.jastrzebska@pw.edu.pl)

Wymagania

1. Student ostatniego semestru studiów 1-szego stopnia lub student 2-go stopnia na kierunku chemia, technologia chemiczna lub biotechnologia.
  2. Doświadczenie w prowadzeniu badań z wykorzystaniem technik instrumentalnych.
  3. Doświadczenie w pracy laboratoryjnej z systemami mikroprzepływowymi.
  4. Znajomość techniki druku 3D.
  5. Doświadczenie w pracy z materiałem biologicznymi (hodowla i analiza komórek in vitro) (mile widziana).
  6. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  7. Motywacja do pracy naukowej.

Opis zadań

Udział w pracach badawczych w ramach projektu OPUS 21 Nowy mikrosystem bioanalityczny do modelowania hodowli nowotworów ginekologicznych, a w szczególności realizowanie następujących zadań:

1. Projektowanie, optymalizacja i wykonanie mikrosystemów typu Lab-on-a-chip do hodowli komórek nowotworów ginekologicznych.
  2. Prowadzenie badań w opracowanym mikrosystemie.
  3. Hodowla komórek w mikro- i makroskali.
  4. Analiza otrzymanych wyników, przygotowywanie raportów oraz publikacji naukowych.

Forma składania ofert

Mailem na adres: elzbieta.jastrzebska@pw.edu.pl (tytuł e-maila: OPUS – student).

Termin składania ofert: 19 grudnia 2022 r. godz. 23:59.

Warunki zatrudnienia

• Rodzaj umowy: stypendialna ok. 1500 PLN/miesiąc
  • Data rozpoczęcia: nie wcześniej niż 1.01.2023 r.
  • Okres zatrudnienia: min. 6 miesięcy.
  • Praca w interdyscyplinarnym zespole z pogranicza chemii, biologii, mikrotechnologii, inżynierii komórkowej oraz inżynierii materiałowej.

• list motywacyjny
  • CV
  • kopia dyplomu inżynierskiego (jeśli dotyczy)
  • opinia pracownika naukowego
  • udokumentowanie osiągnięć naukowych (publikacje, wystąpienia konferencyjne), wyróżnień wynikających z prowadzenia badań naukowych, stypendiów, nagród, warsztatów, szkoleń

Dodatkowe informacje dotyczące tematyki projektu

Streszczenie dostępne na stronie https://projekty.ncn.gov.pl/opisy/522875-pl.pdf

Dodatkowe informacje

• W CV należy umieścić następujące klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i realizacji projektu (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)” oraz “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Politechniki Warszawskiej.” W każdej chwili istnieje możliwość cofnięcia wyrażonej zgody, poprzez wysyłanie e-mail na adres elzbieta.jastrzebska@pw.edu.pl. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia.
  • Kandydaci zostaną wyłonieni i zaangażowani w realizację projektu zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendiów naukowych w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki określonym uchwałą Rady NCN nr 25/2019 z dnia 14 marca 2019 r. Zgłoszenia będą oceniane przez Komisję Konkursową powołaną przez kierownika projektu. Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmowy z wybranymi kandydatami (o miejscu i czasie rozmowy kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną). Od decyzji komisji nie przysługuje odwołanie. Wydział zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu, jeżeli Komisja konkursowa uzna, że żaden z Kandydatów nie spełnia określonych w konkursie wymogów.