Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024

Informujemy, że 21 czerwca 2023 r. (godz. 00.00) rozpocznie się rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2023/2024 do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej. Rejestracja kandydatów odbędzie się za pośrednictwem systemu IRK www.irk.pw.edu.pl. System IRK otwarty będzie do 14 sierpnia 2023 roku (godz. 23.59).

Poniżej zamieszczamy przewodnik dla kandydatów, który będzie pomocny w procesie rekrutacji. Dodatkowo dostępna jest wyszukiwarka promotorów i zagadnień badawczych, która ułatwi Państwu wybór potencjalnego promotora i obszaru badawczego.

Przewodnik dla kandydatów (.pdf)

Ważne! W procesie rekrutacji jednym z niezbędnych dokumentów będzie zarys koncepcji badawczej wraz z oświadczeniem potencjalnego promotora. W związku z tym przed przystąpieniem do rekrutacji należy znaleźć potencjalnego promotora i skontaktować się z nim w celu ustalenia planowanego zagadnienia badawczego.

Wzór zarysu koncepcji pracy badawczej (.docx)

Szczegółowe informacje oraz harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie: