Zaproszenie na wykład: „Biochemistry of beer” - Edyta Omyła z Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu

Zapraszamy na otwarty dla wszystkich zainteresowanych wykład, pt. Biochemistry of beer. Prelegentką jest Pani Edyta Omyła, Technological Process Leader z Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu.

Wykład odbędzie się 13 lipca 2022 r., w godz. 10:30-12:00 w Audytorium Mościckiego, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75).

  
Prelekcję zaplanowano w ramach BEST Course, wydarzenia zorganizowanego przez studentów Politechniki Warszawskiej należących do Stowarzyszenia Studentów BEST Warsaw.

W tym roku BEST Course, czyli międzynarodowy kurs naukowy zrzeszający studentów uczelni technicznych całej Europy będzie miał miejsce w Warszawie, w dniach 6-13 lipca 2022 r. 
Gościć będziemy 20 studentów z czołowych europejskich uczelni technicznych. Podczas wyjazdu realizowany jest cykl wykładów, ćwiczeń i wizyt w firmach mających na celu przybliżenie uczestnikom nowoczesnych rozwiązań z różnych dziedzin nauki i techniki. 

XX edycja Warsaw BEST Courses nosi nazwę „BEEReady: How it’s made” i dotyczy tematyki technologii produkcji piwa, a zajęcia uczestników będą się odbywać na naszym Wydziale.

   
Więcej informacji

Serdecznie zapraszamy!

   

Wirtualna wycieczka

   

Ranking Kierunków Studiów 2022 - logo

1. miejsce: 

biotechnologia 
technologia chemiczna

Nieprzerwanie od 2012 roku!

   

   

   

   

Projekty z programu SZAFIR

   

YoungChem